Flajzar Fishtron Q9

• Design
    • CZ výrobce
    • Nadčasová technologie
    • Cenová dostupnost
    • Samovolné vypnutí při nízké kapacitě baterie.

Delší dobu používám Flajzar používám Fistron Q7,jsem velmi spokojen.
    Flajzar Q9 je nová verze oproti Q7 a má nové prvky v elektronice,což je další krok dopředu.
    Určitě doporučuji.
    Proč ano?Kvalita vs. cena

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Pene

Cena , kvalita......

• , zakoupeno v TROPIC FISHING

• Dokonalí vzhled a mnoho funkcí.
    • Velká spokojenost.

Kdo chcete konečně kvalitu a spolehlivost investujte do tohoto zboží.

Barva
modré

Nové signalizátory FISHTRON Q9, vycházejí z oblíbených modelů FISHTRON Q7, které se staly v roce 2010 nejoblíbenějšími signalizátory v ČR a byly oceněny mnoha rybáři po celém světě.

Moderní design, pogumované odolné tělo

Disponují všemi funkcemi, které rybář může potřebovat: regulace hlasitosti, výšky tónu, nastavení citlivosti s funkcí extrémně jemného rozlišení potahu vlasce po cca 4mm! Dále rozlišení zpětného chodu.

Unikátní optická multifunkční signalizace směru odvíjení vlasce s možností částečného nebo úplného vypnutí LED.

Novinkou je funkce MUTE, která krátkým stlačením tlačítka vypne všechny zvuky. Slouží pro klidné nastavení prutů. Funkce se pak stejně jednoduše zruší nebo je automaticky vypnuta po uplynutí času 60 vteřin.

Dva konektory pro připojení externího vysílače a swingeru

Vše je řízeno moderním mikroprocesorem zajišťujícím dlouhou výdrž baterie a bezproblémovou funkci signalizátoru

DOPORUČUJEME: Řada FISHTRON Q9 je dodávána také ve verzi FISHTRON Q9-TX se zabudovaným výkonným vysílačem dálkového příposlechu s dosahem až několik set metrů!

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• Kvalita produktu
    • Design
    • CZ výrobce
    • Nadčasová technologie
    • Cenová dostupnost
    • Samovolné vypnutí při nízké kapacitě baterie.

Delší dobu používám Flajzar používám Fistron Q7,jsem velmi spokojen.
    Určitě doporučuji.
    Proč ano?Kvalita vs. cena

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Pene

Cena , kvalita......

• , zakoupeno v TROPIC FISHING

• Dokonalí vzhled a mnoho funkcí.
    • Velká spokojenost.

Kdo chcete konečně kvalitu a spolehlivost investujte do tohoto zboží.

• , zakoupeno v Unicarp

ok

• kvalitní provedení,
    • líbivý vzhled
    • bezporuchovost
    • český výrobek

signalizátory používám 2 roky jsem velmi spokojen,ještě jsem neměnil baterii,diody jsou velmi dobře vidět i plném slunci
    předešlé signalizátory jsem měl také od firmy flajzar používal jsem je 9 let a ted je používá přítelkyně fungují bez jediné poruchy

• , zakoupeno v Unicarp

• Kvalita za rozumnou cenu

Doporučuji. Kvalitní výrobek, až s podivem že český-

• , zakoupeno v RSP Fishing

• možnosti nastavení (citlivost, hlasitost, tón, směr záběru, poziční LED, MUTE, možnost úplného zhasnutí, popř. částečné zhasnutí signalizačních led)
    • spolehlivost
    • dostupný servis (záruční, pozáruční)
    • vzhled (toto je ale věc vkusu)
    • velikost
    • transportní pouzdro v ceně

Za léta co chytám ryby jsem vyzkoušel velké množství "pípáků" různých firem. Většina z nich byla použitelných, po pár letech jsem se jich ale zbavil. Prostě "to nebylo ono" ...
    Pak jsem před 11ti lety koupil indikátory Flajzar TBI861. No a mám je stále. Vzhled sice nic moc, ale jsou spolehlivé, baterie v nich vydrží léta, voda jim nevadí a nějaké pády na zem také ne. Jeden mi před lety spadl z výšky několika (hodně) metrů na kameny. Praskl zadní kryt, indikátor změnil zvuk ("ochraptěl"), ale dovolenou jsem s ním dochytal. Po dovolené jsem ho poslal do servisu, za 4 dny byl opravený zpátky. Oprava mě stála cca 150,-Kč.
    Po těch letech už nadešel čas na výměnu indikátorů. Přesto jsem zvažoval, jestli zase nezkusit něco nového (jiného výrobce). Pár týdnů jsem používal zapůjčené "Delkimy", párkrát jsem měl na rybách různé "noname" výrobky, vyzkoušel jsem Foxy, ... Myslím si, že jediné indikátory se kterými se dá FQ9 srovnávat jsou Delkimy. U srovnatelně vybavených indikátorů je ale nesrovnatelná cena. Takže to nakonec zase "vyhrál" Flajzar. Fishtron Q9 zatím nemám dlouho, ale jsem s ním spokojený. Zatím jsem nenašel jedinou věc, kterou bych tomuto indikátoru mohl vytknout.
    Flajzaru je někdy vyčítána cena. Ano, není nejnižší. Ale řekl bych, že odpovídá kvalitě. Pokud budu chtít "pípák" na pár vycházek k vodě za rok, asi postačí nějaký "noname" za pár set. Když ale chci kvalitní indikátor, který něco vydrží, musím si hold připlatit ...

• výborný

flajzar je prostě FLAJZAR

• , zakoupeno v RSP Fishing

• Signalizátor záběru Flajzar Fishtron Q9 je spolehlivý a kvalitní výrobek za velmi přijatelnou cenu.

Při výběru hlásiče jsem hledal v poměru cena/výkon a tento produkt to naprosto perfektně splńoval

• , zakoupeno v TROPIC FISHING

• na beznou rybarinu luxusni kousky

luxusni pipaky na dlouhou dobu mala velikost lehke snadno ovladatelne kryt proti poskozeni a pekne povedena dioda ktera pekne sviti a ma jak zaber klasicky tak padavy a nebo zpetny