Flajzar Fishtron Q7,Q9 ochranné pouzdro

Garantovaný nákup z Chyť a pusť

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka65 Kč99 % • 12 059 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 8 580 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 421 recenzíDalší informace

Druh
příslušenství

• , zakoupeno v Chyť a pusť

Dobrý

• , zakoupeno v Unicarp

zatím jsem výrobek nevyzkoušel ,ale z firmou Flajzar mám dobře zkušenosti.

• Přesně pasuje na hlásič
    • Vynikající ochrana před nechtěným poškozením

Super věcička za pár korun

Druh
příslušenství

Masivní gumové pouzdro ochrání hlásič při přepravě. Díky němu nemusíte hlásič sundávat ze stojanu. Pouzdro je šito na míru našim signalizátorům řady FISHTRON Q7 a Q9. Masivní gumové pouzdro ochrání hlásič při přepravě. Díky němu nemusíte hlásič sundávat ze stojanu. Pouzdro je šito na míru našim signalizátorům řady FISHTRON Q7 a Q9.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 15 768 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Chyť a pusť

Dobrý

• , zakoupeno v Unicarp

zatím jsem výrobek nevyzkoušel ,ale z firmou Flajzar mám dobře zkušenosti.

• Přesně pasuje na hlásič
    • Vynikající ochrana před nechtěným poškozením

Super věcička za pár korun

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Ryby-Rybky-Rybičky

• silné, perfektně drží na hlásičích.
    • Hlásiče nechávám na hrazdě a přibaluji ke stojanu.

výborná investice, hlásiče v naprostém bezpečí.

• , zakoupeno v Braunstar

• Kryt na koupený výrobek stejné značky

Dobré

• , zakoupeno v Unicarp

• dobře sedí na hlásičích, vypadá odolně

se zbožím jsem spokojen

• pevná ochrana